بلاگ با سایدبار

اولین طراح مد تنها یک خیاط لباس زنانه نبود. قبل از تأسیس اولین خانه طراحی لباس در پاریس، خلق و ایجاد مد توسط افراد ناشناخته صورت می گرفت. موفقیت فراوان این افراد ناشناخته صورت می گرفت. موفقیت فراوان این افراد به علت ارائه خدمات فراوان در تولید لباس بود.

۱۵ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در طرح برچسب ها: , , ,

مُد (به فرانسوی: Mode) اصطلاح کلی در حیطه هنر طراحی پوشاک است که تحت تاثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می‌پذیرد.

تا دهه 1960، ایتالیا مرکز مد در جهان بود. به هر حال میان سالهای 1960 تا 1969 انقلابی بنیادین در مد صورت گرفت. از دهه 1960 به بعد، تمایلات پیروی از مد یک جانبه نبود بلکه دارای انتخاب های متعددی بود.

بیشتر مزون های لباس زنانه در پاریس طی جنگ جهانی دوم تأسیس شده اند. طبق برنامه های آموزش مجدد که توسط فرانسوی ها صورت گرفت، طراحی لباس تا نیوریوک گسترش یافت.

در دهه ی 1930 بسیاری طراحان با نقد طراحی های قدیمی، شروع به حفظ سبک های فمینیستی کردند. مد لباس های زنانه، از لباس های خشن مردانه تبدیل به لباس های مناسب زنانه شد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در داستان, فشن برچسب ها: , , ,

مجله ( FSHN ) که یکی از مجلات مربوط به مد جهانی می باشد ،امروزه اعلام حضور کرده است که برای اولین بار کاملا آماده برای تبلیغات مربوط به مد ایرانی ،در سرتیتر مجله ی خود می باشد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در داستان برچسب ها: , , ,

خیلی از ما مد و استایل رو باهم یکی می دانیم. ولی واقعیت این است که تفاوت مد (فشن) و استایل بسیار بیشتر از آنیست که ما فکر میکنیم.

آیا چیزی جذاب تر از این است که در خانه بنشینید و از سایت های مد و فشن و جدیدترین محصولات شان دیدن کنید؟ اگر به دنبال سایت هایی می گردید که از آنها خرید کنید، الگو بردارید یا حتی از جدیدترین مدهای سال دیدن کنید، به بهترین سایت های مد و فشنی که در اینجا به شما معرفی کرده ایم، سری بزنید.

ست لباس مجلسی در بهار 96 برای یک مراسم عروسی میتواند یک لباس شب شیک باشد یا یک پیراهن فانتزی و کوتاه در ادامه با ما همراه باشید .

۱۵ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در پرتره

با آمدن بهار، تنوع مدل لباس که به تن می کنیم نیز زیاد می شود. فصل بهار، فصل رنگ های روشن و گوناگون است اما این را هم به خاطر بسپارید که ست کردن لباس های این فصل احتیاج به کمی دقت و خلاقیت دارد.ست های بهاره

۱۵ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در طرح برچسب ها: , , ,

تقریبا تمام فروشگاه های این پاساژ که لباس های زنانه می فروشند، یکی دو مانکن را برعکس در ویترین هایشان چیده اند تا به جای طرح جلوی مانتو، طرح پشت آن به چشم آید. طرح هایی که از شکل های کارتونی میکی موس گرفته تا نوشته هایی مانند «Keep Calm, Im Queen» روی آن دیده می شود.

۱۴ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در دسته‌بندی نشده برچسب ها: , , , ,

نامش گویای همه چیز است. شلوارهایی با طرح ها و رنگ های مختلف که سراسر تازگی و تفاوت را در خود دارند. تنوع در برند «شایلی» حرف اول را زده و بالا بودن کیفیت در این برند از واجبات است.

۱۲ مرداد ۱۳۹۲ مدیر در فشن برچسب ها: , , ,

در بین شبکه های اجتماعی که در حال جستجو بودم لباسهایی که آثار باستانی ایران بر روی آنها چاپ شده بود نظرم را بسیار جلب کرد.